Wysyłaj PIT-y z Envelo

Optymalizujemy koszty, czas oraz proces masowej wysyłki PIT-ów. Bez wychodzenia z biura, miej wszystko pod kontrolą

Elektroniczne usługi pocztowe

Envelo wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Poczty Polskiej. Świadczymy elektroniczne usługi pocztowe na platformie cyfrowej, na której w innowacyjny sposób łączymy zalety tradycyjnej korespondencji z nowymi technologiami. Nasze usługi ułatwiają nadawanie korespondencji zwykłej i poleconej.

Wygodny
sposób wysyłki

Niskie
koszty obsługi

Oszczędność
czasu

Jak działa wysyłka PIT‑ów?

Wysyłka PIT-ów z platformy Envelo to nadawanie korespondencji przez Internet jako neolist, w formie drukowanego listu w tradycyjnej kopercie. Bez wychodzenia z biura można nadawać każdy typ przesyłki.

Sprawdź usługę neolist

Planujesz większą wysyłkę PIT-ów?
Skontaktuj się z nami

1

Załóż bezpłatne konto na Envelo

Przygotuj dokumenty i adresy odbiorców.

2

Importuj dokumenty i plik adresowy

Wysyłkę PIT-ów można zlecić przez stronę www lub sFTP, przesyłając pliki PDF zawierające dokumenty oraz plik z adresami odbiorców. Można również wykorzystać API.

3

My automatycznie drukujemy i kopertujemy

Tajemnicę i poufność korespondencji traktujemy wyjątkowo poważnie. Listy są drukowane i kopertowane bez udziału człowieka.

4

Listy doręczają listonosze Poczty Polskiej

Wszystkie listy tradycyjne zostaną doręczone do odbiorców za pośrednictwem listonoszy Poczty Polskiej.

Twoje PIT‑y są bezpieczne

Na bezpieczeństwo danych naszych klientów składają się cztery obszary:

Bezpieczne i szyfrowane połączenie

Pełna automatyzacja wydruku

Obsługa logistyczna Poczty Polskiej

Bieżący nadzór i monitoring przesyłek

Skontaktuj się z nami

Jeśli planujesz większą wysyłkę PIT-ów lub masz dodatkowe pytania wypełnij formularz. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celach marketingowych, w tym poprzez przesyłanie informacji handlowych i marketingowych, zgodnie z Polityką prywatności , jeżeli uzyskamy Państwa zgodę. W tym celu mogą Państwo dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazywanie danych osobowych w celach marketingowych (w tym przesyłanie informacji handlowych i marketingowych) za pośrednictwem wybranego kanału kontaktu. Zgoda może być przez Państwa wycofana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w tym poprzez przesyłanie informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych w tym poprzez przesyłanie informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem kontaktu telefonicznego lub SMS.