Platforma Envelo dla firm

Platforma Envelo umożliwia wygodny dostęp do nowoczesnych, bezpiecznych i zaufanych usług pocztowych. Jest dostępna na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Załóż konto

Prowadź Twoją firmę jeszcze łatwiej z Envelo

Cała poczta przez Internet, bez wychodzenia z biura

Checkmark icon

Kupuj wygodnie znaczki przez Internet i wydrukuj je w Twoim biurze – jeśli chcesz wysłać tradycyjne listy

Checkmark icon

Odbieraj listy przez Internet Poczta Skanowana w skrzynce Envelo, zarządzaj zwrotami korespondencji w tym korespondencji masowej, zleć nam indeksowanie danych z listów

Checkmark icon

Wysyłasz Paczki – załatw wszystkie formalności online i nadaj paczkę w pobliżu biura

Checkmark icon

Wysyłaj korespondencje masową, faktury w formie tradycyjnych listów, oszczędzaj Twój czas i środki

Checkmark icon

Wysyłaj zaproszenia, życzenia, podziękowania, ulotki w formie kartek pocztowych do swoich partnerów biznesowych i Klientów

Checkmark icon

Załóż Profil Zaufany od Envelo i załatwiaj sprawy urzędowe przez internet, jeśli prowadzisz mniejszy biznes i cenisz swój czas

Checkmark icon

Wszystkie usługi na jednej bezpłatnej platformie Envelo

Checkmark icon

Bezpłatne archiwum faktur i zamówień, śledzenie przesyłek, baza Klientów, całodobowy dostęp oraz pełna kontrola procesów

Cała poczta przez Internet

Neoznaczek dla firm

Elektroniczny odpowiednik tradycyjnego znaczka pocztowego, kup przez Internet, wydrukuj i umieścić na kopercie – jako dowód opłacenia i nadania.

Neolist masowy

Zlecaj wygodną wysyłkę tradycyjnej korespondencji listowej do większej liczby odbiorców za pomocą bezpiecznej Platformy Envelo.

Neofaktura

Wysyłaj faktury, z możliwością dostarczenia ich do odbiorcy w formie elektronicznej lub papierowej.

Neopaczka dla firm

Nadawaj paczki przez internet, skorzystaj z formatów dopasowanych do Twoich potrzeb. Wyróżnij się i stwórz etykiety z własną grafiką.

Neokartka dla firm

Usługa umożliwiająca wysyłanie kartek pocztowych przez internet i doręczanie ich w formie tradycyjnej. Jak jeszcze wykorzystasz Neokartkę?

Neolist skanowany

Odbieraj tradycyjne listy w formie elektronicznej. Na skrzynkę Envelo lub w swoim systemie – cyfrowy obraz koperty i jej zawartości.

Wirtualna Drukarka

Wysyłaj listy prosto z edytora tekstu, np. Word, Open Office, bez konieczności logowania się na stronę WWW Envelo czy wizyty w placówce.

Usługi IT

Zaprojektujemy dedykowane rozwiązanie dla Twojego biznesu,  zrealizujemy development, zajmiemy się wdrożeniem, testami i utrzymaniem systemów.

Konto Zaufane

Prowadzisz mniejszy biznes? Skorzystaj z usługi Profilu Zaufanego Envelo i załatwiaj sprawy urzędowe on-line.

Szukasz dodatkowych informacji?

Zmiany w cenniku usług powszechnych w obrocie zagranicznym

Szanowni Klienci,

informujemy, że od 1 grudnia 2023 wprowadzony zostaje nowy „Cennik usług powszechnych w obrocie krajowym i zagranicznym”. Aktualizacji ulegną ceny za nadanie przesyłek listowych w obrocie zagranicznym – tj. przesyłek listowych nierejestrowanych, poleconych i usługi ZPO.

Rozumiem