Platforma Envelo

Platforma Envelo umożliwia wygodny dostęp do nowoczesnych, bezpiecznych i zaufanych usług pocztowych. Jest dostępna na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Envelo to również gotowe rozwiązanie technologiczne umożliwiające wykorzystanie cyfrowych skrzynek pocztowych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE, dotyczącego podpisywania dokumentów elektronicznych- eIDAS, do prowadzenia korespondencji między obywatelem a administracją państwową.

Załóż konto

Bez wychodzenia z domu

Wyślij list z komputera: zwykły lub polecony. Zarejestruj się na platformie i wejdź do skrzynki Envelo. To miejsce, z którego wyślesz nie tylko zwykły list, ale również przesyłkę poleconą.
Ty przygotowujesz list elektronicznie, możesz też dodać załącznik PDF, my go drukujemy, kopertujemy i wysyłamy do adresata.

Wyślij kartkę pocztową.
Możesz wybrać gotowy wzór lub zaprojektować własną kartkę.

Kartka zostanie przez nas wydrukowana, zakopertowana i wysłana do adresata.

Skorzystaj z platformy,

a potem odwiedź placówkę pocztową

Szybko i łatwo przygotuj swoją paczkę do wysłania. Zarejestruj się na platformie Envelo, przejdź proces zakupowy i wydrukuj etykietę adresową. W kilka minut załatwiłeś sporo formalności. Teraz zanieś paczkę i etykietę (nie naklejaj jej na paczkę!) do placówki pocztowej.
Dzięki temu spędzisz mniej czasu przy okienku. Gotowe – paczka wysłana!

Wyślij tradycyjny list polecony. Wybierz jeśli Twoja przesyłka wymaga załączenia oryginału dokumentu, odręcznego podpisu lub ma niestandardowy kształt, a musisz wysłać ją listem poleconym. Kup, a następnie wydrukuj znaczek i potwierdzenie nadania. Znaczek naklej na list, z potwierdzeniem nadania zanieś przesyłkę do placówki pocztowej. Załatwione!

Załóż Profil Zaufany i załatwiaj sprawy urzędowe online. Zarejestruj się na platformie Envelo. Następnie idź do placówki pocztowej z dowodem osobistym lub paszportem i załóż Konto Zaufane Envelo.

Zaloguj się na platformie, wejdź w ustawienia
i aktywuj Profil Zaufany.

Skorzystaj z platformy,

a potem wrzuć przesyłkę do skrzynki pocztowej

Kup znaczek pocztowy, wydrukuj go samodzielnie na kartce, etykiecie samoprzylepnej lub bezpośrednio na kopercie. List ze zwykłym znaczkiem wrzuć do najbliższej skrzynki pocztowej. Pamiętaj, że przesyłkę ze znaczkiem na list polecony musisz zanieść do placówki pocztowej.

Szukasz dodatkowych informacji?

Zniżka na Neopaczki!

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Do 29.02. korzystając z kodu 0000364599M1S4A otrzymasz 10% zniżki na wszystkie Neopaczki, nie tylko te walentynkowe.

Wejdź na https://www.envelo.pl/dla-twojej-firmy/neopaczka/ i zobacz jakie to proste.

Rozumiem