Envelo stawia na rozwój w dziedzinie nauki!

Envelo aktywnie angażuje się w badania i rozwój inżynieryjno-technologiczny – główne obszary współpracy ze środowiskiem akademickim, stanowią m.in. robotyka, automatyzacja, automatyka, projekty badawcze w dziedzinie nowych technologii (w tym finansowanych z UE), rozwój sztucznej inteligencji oraz wizji komputerowej.

Envelo celem tworzenia innowacyjnych rozwiązań rynkowych z dziedziny IT, nawiązała współpracę z czterema Uczelniami Wyższymi, a kolejne środowiska naukowe dołączą do nas już wkrótce!

Współpracę w zakresie badań i rozwoju naukowego prowadzimy już z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, Uniwersytetem Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, Centrum Badawczo-Rozwojowym Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Bytomiu oraz Politechniką Łódzką.

Envelo aktywnie angażuje się w badania i rozwój inżynieryjno-technologiczny – główne obszary współpracy stanowią m.in. robotyka, automatyzacja, automatyka, projekty badawcze w dziedzinie nowych technologii (w tym finansowanych z UE), rozwój sztucznej inteligencji oraz wizji komputerowej.

Innowacyjność naszej firmy w połączeniu z kreatywnością środowiska akademickiego pozwoli na opracowanie nowych, wyjątkowych rozwiązań, które z ogromną skutecznością znajdą swoje zastosowanie w procesach biznesowych Envelo, produktach i usługach spółki. Dzięki współpracy ze środowiskiem akademickim, Envelo staje się liderem innowacyjnych rozwiązań cyfrowych i przewodniczy zmianie, która niesie ze sobą nieustanny rozwój technologiczny świata.

Iwona Kostka-Kwiatkowska
iwona.kostka@envelo.pl