Zwycięstwo Zespołu Envelo w Hack2React

W ten weekend odbył się hackathon Hack2React organizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Wzięły w nim udział 2 zespoły składające się z naszych programistów.

Zespoły prowadzili nasi Mentorzy: Kamil Wojkowski oraz Adam Panasiuk.

  • Uczestnicy w zespole Kamila: Grzegorz Kubik, Jakub Wójcik, Artur Malinowski, Paweł Górski.                                                                                                                        
  • Uczestnicy w zespole Adama: Anna Kierlin, Michał Domanowski, Adam Skaskiewicz, Łukasz Myszkowski.

Z dumą informujemy, że zespół Kamila Wojkowskiego składający się z absolwentów Akademii Envelo zdobył pierwsze miejsce w swojej Kategorii :

„Kołobrzeg: Cyfrowa transformacja współpracy z III sektorem: Wyzwaniem zidentyfikowanym przez miasto Kołobrzeg jest brak efektywnej platformy wymiany informacji i współpracy między organizacjami pozarządowymi, których na terenie miasta funkcjonuje ponad 200. Brak skutecznego przepływu komunikacji i dobrych praktyk ogranicza potencjał rozwoju całego sektora. Jest to szczególnie istotne, kiedy w sytuacji kryzysowej potrzebna jest szybka reakcja i zaangażowanie na większą skalę. Powstałe podczas hackathonu rozwiązanie powinno umożliwiać skuteczną komunikację, integrację i wymianę informacji i wiedzy między organizacjami pozarządowymi a miastem Kołobrzeg. Grupą docelową tego wyzwania są organizacje pozarządowe, mały biznes oraz społeczność lokalna.”

Prototyp stworzony przez naszych programistów zgodnie z założeniami organizatorów zostanie wdrożony do końca 2023 roku po jego uprzednim rozwinięciu.

Szczycimy się tym, iż nasi programiści po roku pracy w Envelo mogą rywalizować z doświadczonymi zespołami programistycznymi innych firm.