Czym jest neokartka?

To tradycyjna, drukowana widokówka którą wyślesz z ekranu komputera, smartfona lub telefonu komórkowego. Możesz dodać do niej własne zdjęcie lub wybrać gotowy obraz z galerii, wypisać życzenia i zlecić wysyłkę prosto do odbiorcy. Wydrukiem i dostarczeniem Twojej kartki zajmiemy się my.

Spis treści:

Czy moja kartka będzie wysłana w kopercie?

Pocztówka trafi do odbiorcy zamknięta w białej kopercie. Zdjęcia drukujemy na wysokiej jakości papierze, dzięki czemu zachowują pełnię kolorów i pięknie się prezentują.

Czy mogę wysłać kartki za granicę?

Neokartki możesz wysłać zarówno do kraju jak i za granicę. Możesz również wybrać pomiędzy dostawą za pomocą przesyłki zwykłej lub priorytetowej.

Dlaczego warto wysłać neokartkę?

Ponieważ pocztówka jest o wiele trwalsza od cyfrowej fotografii i umożliwia na proste, szybkie i tanie uwiecznienie niezapomnianych chwil. Neokartkę docenią zarówno przyjaciele jak i najbliższa rodzina.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, możesz użyć neokartki jako nośnika reklamowego albo wysłać ją pracownikom podczas ważnych okazji. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia.

Ile kosztuje wysłanie neokartki?

Ceny neokartek zaczynają się od 3,99 zł brutto i zależą od ich formatu oraz rodzaju wysyłki (ekonomicznej lub priorytetowej). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem.

Czy neokartka wygląda jak standardowa pocztówka?

To zależy do rodzaju neokartki. W ofercie znajdują się: tradycyjna kartka (format A6), większa od niej widokówka (format A5) oraz karnet (złożona na pół kartka formatu A4). Każda z nich jest drukowana na wysokiej jakości papierze i zapewnia doskonałe wrażenia estetyczne.

W przeciwieństwie do tradycyjnych pocztówek, nasze kartki zawsze są dostarczane do odbiorcy w kopercie.