Wyślij CV
Kariera w IT

Dołącz do nas i weź udział w tworzeniu największych bezpiecznych usług cyfrowych!

Aktualnie poszukujemy

Proces rekrutacji

01.
Rozmowa z rekruterem
Poznaj nas. Opowiedz czego oczekujesz i potrzebujesz.
02.
Rozmowa z przełożonym
Sprawdzimy Twoje kompetencje oraz czy do siebie pasujemy.
Rozmowa z rekruterem
03.
Witaj na pokładzie!
Gratulacje! Od teraz jesteś częścią zespołu Envelo.

Cenimy Twój czas. Rekrutację zamykamy w 2 tygodnie. Gwarantujemy feedback na koniec rekrutacji.

Witaj na pokładzie

Z naszych rozwiązań korzystają miliony użytkowników

Duże projekty, małe zespoły

Pracujemy nad dużymi projektami w zwinnych zespołach. Panuje u nas startupowa atmosfera. Systematyczny i dynamiczny rozwój, sprawił iż od 2019 roku zwiększyliśmy zatrudnienie z 50 do ponad 230 osób, z czego większość zasiliła dział IT.

Nowe technologie

Cyfryzacja usług pocztowych

Jako software house świadczymy najnowocześniejsze usługi IT dla biznesu i odbiorcy indywidualnego. Rozwijamy rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Zawsze masz realny wpływ na rozwój projektu.

Od 10 lat jesteśmy liderem pocztowych usług cyfrowych. Nasze programy obsługują ponad 9 600 000 przesyłek pocztowych rocznie. Wspieramy transformację tradycyjnych usług Poczty Polskiej i spółek z sektora publicznego.

Liderzy

Lubimy razem pracować

To miejsce czeka na Ciebie

Łukasz
W Envelo poznałem ludzi, z którymi tworzę zgrany Team. Praca działu UX to nie tylko trudne wyzwania projektowe jakie stawiają nam użytkownicy przyszłych systemów. Dzięki miękkim umiejętnościom naszego zespołu powstają zarówno dobre efekty, ale też dobrze się przy tym bawimy i integrujemy.

Łukasz – Specjalista ds. doświadczeń i interfejsów
Ann
Zawsze byłam i jestem duchem sportowym. Regularne obcowanie ze sportem to wartości, które wprost przekładają się na codzienność i jasne reguły gry jak wzajemny szacunek, obowiązkowość a przez to stawanie się lepszą wersją siebie. Podobne wartości odnajduję w ludziach tworzących zespół Envelo.

Ann – Analityk biznesowy
Marcin
Praca w Envelo to zarówno bardzo złożone i rozbudowane projekty jak i małe inicjatywy. Ta różnorodność daje satysfakcję, ponieważ każdy z projektów jest unikatowy i częściej można zobaczyć gotowy efekt swojej pracy. Dodatkowo motywuje mnie atmosfera i wspaniali ludzie.

Marcin – Kierownik projektu
Mariia
I like how I was greeted and introduced to the company. Everyone here is very friendly and open, always ready to help. I like constant feeling of celebration and joy within my team. I also fell in love with the office, it’s a very cozy and pleasant place, with unlimited amount of cappuccino.

Mariia – Grafik
Tomasz
W Envelo pracuje mi się świetnie, atmosfera i ludzie są bardzo mili, czuję jakbym tu był od zawsze. Dla każdego znajdę czas i chętnie pomogę nawet w najtrudniejszych sprawach – mówią, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Staram się, aby nikomu nic nie brakowało nawet kawy : )

Tomasz – Specjalista ds. administracji
Monika
Współpracuję z Envelo od dwóch lat. Spotkałam tu ludzi spontanicznych i pełnych energii, od których codziennie uczę się nowych rzeczy. Stawiając na rozwój wybrałam Envelo, gdyż w życiu kieruję się maksymą – „Jeśli jesteś najmądrzejszą osobą w pokoju, to znaczy że jesteś w złym pokoju.”

Monika – Kierownik Działu Prawnego
Marta
Najbardziej cenię w swojej pracy możliwość rozwoju. Przygodę w Envelo rozpoczynałam w Zespole ds. Komunikacji i Marketingu, a obecnie jestem w Drużynie UX. Uwielbiam Envelo ze względu na świetną atmosferę – pracuję wśród pracowitych i zdolnych ludzi. Praca z nimi daje mi ogromną satysfakcję.

Marta – Specjalista ds. doświadczeń i interfejsów
Łukasz
Co zrobić by mieć dobrą pracę i być szczęśliwy? Odpowiedź jest bardzo prosta: if (wantAGoodJob) {sendYourResumeTo(envelo); beHappy = true;} else {sendYourResumeTo(otherCompany); beHappy = false;}

Łukasz – Specjalista ds. oprogramowania

Tworzymy zespół oparty o wspólne wartości

Zwinnie

Zwinnie

Konstruktywnie

Realizujemy wymagające projekty w terminie. Dostarczamy niezawodne i złożone rozwiązania IT, wykonane z wysoką jakością.

Szybko i elastycznie dostosowujemy się do wymagań i potrzeb klienta. Odpowiadamy na zmieniające się uwarunkowania biznesowe.

Terminowo

Dzięki posiadanej wiedzy eksperckiej, aktywnie wspieramy klientów. Zawsze rekomendujemy najlepsze rozwiązania.

Terminowo

Poznaj nas lepiej

Integracja

Razem się bawimy

 • własna drużyna piłkarska
 • liga mistrzowska gry w piłkarzyki
 • karta sportowa Multisport Plus
Pomagamy
Dbamy

Razem tworzymy

 • duże i ambitne projekty cyfrowe
 • szkolenia wewnętrz. i zewnętrz.
 • elastyczne godziny pracy (rozpoczynasz pracę 7-10)
Tworzymy

Razem dbamy o siebie

 • prywatna opieka medyczna Medicover
 • świętujemy urodziny i narodziny
 • cenimy wartości rodzinne

Razem pomagamy

 • angażujemy się społecznie
 • wspieramy inicjatywy charytatywne
 • program poleceń pracowniczych

Od 10 lat jesteśmy liderem pocztowych usług cyfrowych. Dołącz do nas!

Sprawdź oferty pracy