Przesyłki eCommerce

Wejdź na wyższy poziom

Wyróżnij się spośród konkurencji. Stwórz niepowtarzalne pudełka. Oszczędzaj czas na wysyłce paczek.

Zaprojektuj opakowanie

Paczka inna niż wszystkie
Znajdź sposób na zwiększenie zadowolenia ze świadczonych przez Ciebie usług i sprzedawanych produktów. Zaoferuj klientowi unikalne rozwiązania i wyprzedź konkurencję. Wyślij paczkę, która dzięki niestandardowemu opakowaniu, na długo pozostanie w pamięci odbiorcy i zachęci go do ponownego zakupu w Twoim sklepie internetowym.
  • Zyskaj dostęp do intuicyjnego kreatora i stwórz za darmo niepowtarzalny projekt opakowania. Sprawdź, jak proste rozwiązania zwiększą skuteczność Twoich działań sprzedażowych.
  • Wykorzystaj 10% rabatu na pierwszy zakup pudełek.
  • Szczegółowe informacje – sprawdź

Spersonalizuj wysyłkę

Etykieta na paczkę, znaczek z firmowym logo lub dedykowaną grafiką
Skorzystaj z możliwości wzmocnienia rozpoznawalności swojej marki i utrwalenia jej w świadomości odbiorców. Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób używając usług i funkcjonalności oferowanych przez Envelo, możesz wyeksponować swój brand.
  • Zadbaj o identyfikację wizualną, zwiększ rozpoznawalność marki. Wykorzystaj etykietę naklejaną na paczkę lub znaczek pocztowy jako pole do przedstawienia własnej firmy.
  • Za każdym razem gdy przygotowujesz przesyłkę, dodaj logo firmy lub dowolną grafikę, która wyróżni Twoją wysyłkę i w atrakcyjny sposób zidentyfikuje nadawcę. Dzięki temu klient lepiej zapamięta firmę i chętniej skorzysta z jej usług w przyszłości.

Uprość masową wysyłkę paczek

Wysyłka masowa przez internet
Jeśli Twój biznes ciągle się rozwija i systematycznie przybywa Ci klientów, musisz poszukiwać rozwiązań, które ułatwią i usprawnią ich obsługę. Dowiedz się w jaki sposób wykorzystując funkcjonalności usług Envelo uprościsz proces wysyłki paczek. Przygotuj nadanie paczki nawet do 50 odbiorców jednocześnie!
  • Oszczędzaj czas i korzystaj z naszych rozwiązań usprawniających nadawanie paczek. Wypróbuj narzędzia do masowej wysyłki paczek.
  • Wprowadź dane odbiorców do pliku sterującego i przygotuj wysyłkę w kilka minut. Pobierzesz go z linku znajdującego się w pierwszym kroku procesu sprzedażowego paczki.

Dowiedz się więcej…

Zostaw nam swoje dane, a nasz konsultant niebawem oddzwoni z ofertą.

Chcesz podpisać z nami umowę?

* Mając ukończone 16 lat udzielam niniejszej zgody i jednocześnie w jej zakresie wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych na przekazany przeze mnie adres poczty elektronicznej (email) z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. smartfon, komputer, tablet, itp.), zgodnie z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t. j. Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.) oraz z art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz. U. z 2017r., poz. 1907). Pełna treść zgód
* dodatkowo wyrażam zgodę na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów przedstawienia oferty handlowej (poprzez sms, mms, połączenia telefoniczne, itp.) w rozumieniu przepisów art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz. U. z 2017r., poz. 1907). Pełna treść zgód