Etykieta na paczkę, znaczek z firmowym logo lub dedykowaną grafiką

Spersonalizuj wysyłkę

Skorzystaj z możliwości wzmocnienia rozpoznawalności swojej marki i utrwalenia jej w świadomości odbiorców. Skontaktuj się z nami i dowiedz się w jaki sposób używając usług i funkcjonalności oferowanych przez Envelo, możesz wyeksponować swój brand.
  • Zadbaj o identyfikację wizualną, zwiększ rozpoznawalność marki. Wykorzystaj etykietę naklejaną na paczkę lub znaczek pocztowy jako pole do przedstawienia własnej firmy.
  • Za każdym razem gdy przygotowujesz przesyłkę, dodaj logo firmy lub dowolną grafikę, która wyróżni Twoją wysyłkę i w atrakcyjny sposób zidentyfikuje nadawcę. Dzięki temu klient lepiej zapamięta firmę i chętniej skorzysta z jej usług w przyszłości.

Uprość masową wysyłkę paczek

Wysyłka masowa przez internet
Jeśli Twój biznes ciągle się rozwija i systematycznie przybywa Ci klientów, musisz poszukiwać rozwiązań, które ułatwią i usprawnią ich obsługę. Dowiedz się w jaki sposób wykorzystując funkcjonalności usług Envelo uprościsz proces wysyłki paczek. Przygotuj nadanie paczki nawet do 50 odbiorców jednocześnie!
  • Oszczędzaj czas i korzystaj z naszych rozwiązań usprawniających nadawanie paczek. Wypróbuj narzędzia do masowej wysyłki paczek.
  • Wprowadź dane odbiorców do pliku sterującego i przygotuj wysyłkę w kilka minut. Pobierzesz go z linku znajdującego się w pierwszym kroku procesu sprzedażowego paczki.

Dowiedz się więcej...

Zostaw nam swoje dane, a nasz konsultant niebawem oddzwoni z ofertą.
    * Pola obowiązkowePaństwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celach marketingowych, w tym poprzez przesyłanie informacji handlowych i marketingowych, zgodnie z Polityką prywatności , jeżeli uzyskamy Państwa zgodę. W tym celu mogą Państwo dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazywanie danych osobowych w celach marketingowych (w tym przesyłanie informacji handlowych i marketingowych) za pośrednictwem wybranego kanału kontaktu. Zgoda może być przez Państwa wycofana w każdym czasie.