Neoznaczek na przesyłki polecone

Dzięki platformie Envelo możesz skorzystać z usług pocztowych przez Internet.

Jednym z produktów, który kupisz bez wychodzenia z domu jest Neoznaczek – odpowiednik znaczka pocztowego, również takiego na przesyłki polecone.

Jego niewątpliwą zaletą jest opcja personalizacji – na znaczku może znajdować się dowolna wybrana przez Ciebie grafika. Możesz wykorzystać do tego jedną z propozycji znajdujących się na naszej stronie lub wgrać swoją grafikę (np. logo firmy do przesyłek służbowych). Gotowy Neoznaczek dostaniesz w formie elektronicznej i sam zdecydujesz czy wydrukować go bezpośrednio na kopercie, czy na samoprzylepnej etykiecie.

Z Envelo zrobisz zapas znaczków nie martwiąc się o te niewykorzystane, ponieważ są one ważne przez rok od zakupu. A jeśli podpiszesz z nami umowę, za wszystkie zakupy na Platformie zapłacisz dopiero po otrzymaniu faktury podsumowującej miesiąc.

Kupując Neoznaczek na przesyłkę poleconą możesz pobrać potwierdzenie nadania i, z wydrukowanym dokumentem, udać się do placówki Poczty Polskiej. Jest to duże ułatwienie, zwłaszcza przy nadawaniu większej ilości przesyłek, ponieważ unikniesz czasochłonnego wypełniania druków dla każdej z nich z osobna, tylko udasz się na pocztę z gotowym dokumentem, który przekażesz pracownikowi placówki.

Przy przesyłkach poleconych umożliwiamy również skorzystanie z usług dodatkowych – potwierdzenia odbioru lub elektronicznego potwierdzenia doręczenia albo zwrotu.