Czym jest wysyłka masowa?

To usługa pozwalająca na wysyłanie korespondencji do wielu odbiorców bez konieczności adresowania każdego listu z osobna. Za jej pomocą można wysłać neolist masowy i neofakturę.

Spis treści:

Czy mogę wysłać faktury za pomocą neolistu masowego?

Tak, ale dużo wygodniejszym dla Ciebie rozwiązaniem jest skorzystanie ze skierowanej do biznesu usługi neofaktura. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze, skontaktuj się z naszym przedstawicielem wysyłając e-mail pod adres handlowy@envelo.pl lub dzwoniąc pod numer (22) 276 28 82.

Jak wysłać neolist masowy?

1. Wejdź do Skrzynki Envelo, kliknij na niebieski przycisk "Nowa przesyłka" i wybierz z menu pozycję "przesyłka masowa".

Kliknij na niebieski przycisk

2. Kliknij w znajdujące się po lewej stronie pole "neolist masowy".

Kliknij w pole

3. Kliknij na przycisk "Pobierz szablon", a następnie dostosuj szablon wysyłki neolistu masowego do swoich potrzeb. Jeżeli masz wątpliwości jak to zrobić, kliknij na link "zapoznaj się z pomocą". Znajdziesz tam dokładne instrukcje dotyczące wypełniania pliku sterującego przesyłki masowej.

4. Po stworzeniu pliku sterującego kliknij na pole "Wybierz plik" lub przeciągnij pliki przesyłki (plik sterujący oraz pliki PDF z listami) do okienka opisanego jako "przeciągnij pliki tutaj".

Kliknij na przycisk

5. Gdy pliki zostaną wgrane, kliknij na przycisk "Stwórz przesyłkę". Przesyłka trafi wtedy do katalogu "Oczekujące", gdzie będziesz mógł sprawdzić, czy pliki zostały poprawnie przetworzone a następnie opłacić i wysłać przesyłkę.

Po wgraniu plików kliknij na