Archiwum

2015

E-USŁUGI POCZTOWE DLA E-COMMERCE

Grupa Poczty Polskiej, dla której branża e-commerce to jeden w kluczowych obszarów ekspansji, stworzyła paletę różnego rodzaju produktów i usług (od obsługi przesyłek, poprzez e-usługi, aż po usługi marketingowe i finansowe). Gama e-usług pocztowych Grupy Poczty Polskiej jest rozwijana w ramach innowacyjnej platformy Envelo.

Źródło: PC World

 

SAM PROWADZĘ FIRMĘ

Z aplikacją do księgowości online możesz samodzielnie poprowadzić swoją firmę.

Źródło: PC World

 

ELEKTRONICZNA POCZTA TRADYCYJNA

Czy list polecony może być wysłany z poziomu smartfonu? Może, choć jeszcze przez rok nie będzie miał takiej mocy prawnej jak tradycyjny. Ale już dziśza pomocą specjalnej aplikacji może robić rzeczy, które jeszcze dwa lata temu były dostępne tylko w placówkach pocztowych.

Źródło: Mobility

 

WYŚLIJ KARTKĘ TABLETEM

Nowoczesna usługa Poczty Polskiej – tradycyjna widokówka do lamusa?

Źródło: Super Express

 

INNOWACYJNE NARZĘDZIE DLA MARKETERÓW OD POCZTY POLSKIEJ? POZNAJCIE ENVELO

Envelo to platforma należąca do Grupy Poczta Polska, która wprowadza tradycyjną pocztę w cyfrowy świat. Przyglądamy się dwóm dużym akcjom marketingowym z wykorzystaniem produktów Envelo i rozmawiamy z Robertem Cieślukiem, Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu firmy PPUC, operatora platformy.

Źródło: NowyMarketing.pl

 

KONIEC KOLEJEK? CZY TO JUŻ POCZTOWA REWOLUCJA?

Dzięki e-usługom samodzielnie zaprojektujemy oraz wydrukujemy znaczek na kopercie i bez wychodzenia z domu zlecimy dostarczenie listu czy wakacyjnej kartki. Polacy coraz częściej korzystają z elektronicznych usług pocztowych. Cieszą się one uznaniem zwłaszcza wśród firm, którym ułatwiają funkcjonowanie i umożliwiają prostą i szybką promocję.

Źródło: biznes.interia.pl

 

E-FAKTURY POPULARNE W DOMACH, ALE NIE W PRZEDSIĘBIORSTWACH

O e-fakturach słyszał już niemal każdy Polak, a wskaźnik ich wykorzystania wśród klientów indywidualnych w ciągu ostatnich dwóch lat prawie się podwoił. Niestety pozytywne doświadczenia Polaków z e-fakturami nie przekładają się na ich popularność w polskich firmach – wynika z badania, które w lutym br. przeprowadziła koalicja „Wybieram e-faktury”, w skład której wchodzą Konfederacja Lewiatan, Orange Polska, Poczta Polska Usługi Cyfrowe, operator platformy Envelo…

Źródło: CEO.pl

 

PRZEŚLIJ KOSTKĘ CZEKOLADY DZIĘKI ENVELO

W ramach akcji „Komu podarujesz Ostatnią Kostkę”, została udostępniona funkcja przesyłania do wybranej osoby prawdziwej kostki czekolady Milka. Za kompleksową obsługę pocztową odpowiada Poczta Polska Usługi Cyfrowe, działająca pod marką Envelo.

Źródło: OOH Magazine

 

Z TĄ APLIKACJĄ WYŚLESZ POCZTÓWKĘ Z WAKACJI

Dzięki Envelo nie zginie bardzo przyjemny zwyczaj wysyłania kart pocztowych…

Źródło: Cashless

 

POCZTA POLSKA: DZIĘKI USŁUGOM CYFROWYM DAJEMY POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA W SIECI

Cyberbezpieczeństwo i zagrożenia związane z infrastrukturą krytyczną w kluczowych obszarach gospodarki – to główne tematy debaty „Infrastruktura krytyczna – technologia i bezpieczeństwo” w czasie VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach z udziałem Poczty Polskiej.

Źródło: Wprost

 

10 SPRAW, KTÓRE ZAŁATWISZ PRZEZ INTERNET

Internet stał się istotną częścią życia wielu osób, które otwarcie mówią o tym, że nie mogłyby bez niego funkcjonować. Albo przynajmniej tak im się wydaje. Z sieci korzystają młodzi i starzy, osoby, które chcą być w stałym kontakcie ze znajomymi, ale i sieciowy pragmatycy, dla których internet to przede wszystkim narzędzie pracy.

Źródło: PC World

 

NOWE OBLICZE USŁUG POCZTOWYCH W SKRZYNCE ENVELO

Wysyłanie listów poleconych bez wychodzenia z domu czy biura jest już możliwe dzięki Envelo – wystarczy kilka kliknięć. Platforma udostępnia również nowoczesne rozwiązania w zakresie całkowicie bezpiecznej korespondencji elektronicznej. Wszystko to w ramach Skrzynki Envelo.

Źródło: Na Temat

 

ENVELO – POCZTA PRZYSZŁOŚCI

Skrzynka Envelo to łatwe nadawanie przesyłek listowych bez wychodzenia z domu lub biura. To także bezpieczne rozwiązania dla korespondencji elektronicznej.

Źródło: Polityka

 

BEZPIECZNA E-FAKTURA W DOBIE ZAGROŻEŃ

Przestępstwa z wykorzystaniem fałszywych e-faktur to kłopot i dla klienta, i dla firmy. Czy można ich jakoś uniknąć? Na rynku są już bezpieczne rozwiązania chroniące obie strony transakcji. Taka jest Neofaktura dostępna na platformie Envelo.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

 

WCISKAMY „ENTER” I POLECONY WĘDRUJE DO ADRESATA

Dotychczas list polecony można było nadać tylko na poczcie. Teraz możemy go wysłać wprost z komputera. Wystarczy wcisnąć „Enter”.

Źródło: Dziennik Wschodni

 

2014

 

E-ROZWIĄZANIA DLA LISTÓW POLECONYCH

Co roku w Polsce nadawanych jest 400 mln przesyłek poleconych. Envelo wprowadza nowoczesne rozwiązania z zakresu ich przygotowania i obsługi. Na platformie dostępne są już neoznaczki na przesyłki polecone, a wkrótce wyślemy neolist polecony.

Źródło: Puls Biznesu

 

NEOFAKTURA: JAK OPTYMALIZOWAĆ PROCESY DYSTRYBUCJI FAKTUR PAPIEROWYCH I ELEKTRONICZNYCH?

Faktury elektroniczne od dawna funkcjonują równolegle do korespondencji tradycyjnej i wraz z rozwojem internetu zyskują na popularności. Dla nowoczesnego biznesu to szansa, żeby połączyć faktury papierowe z elektronicznym obiegiem dokumentów księgowych.

Źródło: Puls Biznesu

 

POCZTA SZYBKA I INNOWACYJNA

Firmy mogą wysyłać dziennie 100 tys. i więcej sztuk papierowej oraz elektronicznej korespondencji, korzystając z internetowej platformy Envelo.

Źródło: Rzeczpospolita

 

ENVELO OBSŁUGUJE KORESPONDENCJĘ PGE OBRÓT SA

1 lipca br. ruszył dedykowany portal dla spółki PGE Obrót SA. Rozwiązanie do Obsługi wydruku faktur i korespondencji bazuje na systemach platformy Envelo należącej do Grupy Poczta Polska.

Źródło: Chip

 

POCZTA NOWOCZESNA I PROSTA

Znaczek pocztowy kupowany przez internet, pocztówka wysyłana z telefonu? To dopiero początek przeobrażeń na rynku usług pocztowych, które idą w kierunku pełnej elektronizacji korespondencji.

Źródło: Computerworld

 

ENVELO, USŁUGI UŁATWIAJĄCE ŻYCIE PRZEDSIĘBIORCÓW

Zagubione faktury, które utonęły gdzieś w zakurzonych segregatorach, stosy dokumentów, pomieszane teczki – to zmora każdego przedsiębiorcy. Nieważne: mikro czy makro. Co roku polskie firmy wystawiają 1,5 miliarda faktur.

Źródło: Na Temat

 

POCZTA POLSKA STAWIA NA USŁUGI CYFROWE

Poczta Polska Usługi Cyfrowe bazując na rozwiązaniach platformy Envelo przygotowała portal do obsługi wydruku faktur i korespondencji dla spółki PGE Obrót S.A. To strategiczny klient spółki, który w ramach dedykowanego rozwiązania korzysta z unikatowej w skali polskiego rynku opcji zarządzania pojedynczą przesyłką.

Źródło: Polskie Radio

 

ENVELO WYSŁAŁO PONAD 1MLN FAKTUR

Już ponad 1 milion faktur zostało wysłanych za pośrednictwem dedykowanego portalu do obsługi klientów PGE Obrót SA – jednego z największych dostawców prądu w Polsce. System bazujący na rozwiązaniach platformy Envelo przygotowali jej twórcy ze spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe. Może on obsłużyć nawet 100 tysięcy przesyłek dziennie.

Źródło: Finanse WP

 

NEOFAKTURA DLA BIZNESU

Platforma Envelo oferuje klientom biznesowym proste i bezpieczne narzędzie do dystrybucji faktur – zarówno elektronicznych, jak i papierowych.

Źródło: Modern Office Manager

 

PIĘĆ MILIONÓW NEOZNACZKÓW

Neoznaczek, czyli znaczek pocztowy do samodzielnego wydruku, to jeden z najpopularniejszych produktów na platformie Envelo.

Źródło: Metro

 

ENVELO POCZTA PROSTA

E-usługi pocztowe oferowane na platformie Envelo to wygodne i bezpieczne rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić czas.

Źródło: Newsweek

 

NEOFAKTURA I NEORACHUNKI

Swoje nowe, internetowe usługi Poczta Polska oferuje za pomocą własnej platformy o nazwie Envelo. Korzystający z niej użytkownicy oprócz neoznaczka, neolistu i neokartki znajdą tam teraz kolejne e-usługi neofakturę przeznaczoną dla klientów biznesowych oraz neorachunki dla osób indywidualnych. Wystawcy faktur za pomocą usługi Neofaktura będą mogli wysłać rachunki do wielu odbiorców jednocześnie, z każdego miejsca i o każdej porze.

Źródło: Chip

 

NEOFAKTURA DLA BIZNESU ORAZ NEORACHUNKI DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Mikro, mali i średni przedsiębiorcy, a także klienci indywidualni mogą już korzystać z nowych usług na platformie Envelo. Do tej pory użytkownicy mogli kupić online neoznaczek, a także wysłać neolist.

Źródło: Wprost

 

POCZTA NA BIURKU, POCZTA W KIESZENI

Rozmowa z Grzegorzem Świdwińskim, prezesem zarządu spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

 

POCZTA POLSKA WPROWADZA E-WYSYŁKĘ FAKTUR I E-SKRZYNKĘ NA RACHUNKI

Poczta Polska wprowadziła nowe e-usługi, dla nadawców i odbiorców rachunków, które będą swoistą „chmurą dla faktur”. To znacznie lepsze niż wysyłanie faktur e-mailem choć niewątpliwie będzie to wyzwanie od strony bezpieczeństwa.

Źródło: di.com.pl

 

KARTKA Z INTERNETU

Dzięki nowoczesnej usłudze Poczty Polskiej wysłanie papierowej, drukowanej kartki jest w zasięgu myszki. Możesz zrobić niespodziankę bliskim.

Źródło: PC Format

 

NEOFAKTURA W NATARCIU

W ciągu roku w Polsce wystawianych jest ok. 1,5 mld faktur. Z tego większość nadal w tradycyjnej formie papierowej, a tylko niespełna 11% stanowią tzw. e-faktury wysyłane drogą elektroniczną. To dwukrotnie mniej niż w krajach Europy Zachodniej, ale trend zmian jest wzrostowy.

Źródło: Polityka

 

TRADYCYJNE LISTY ŚLIJ PRZEZ WWW

Jak z komputera wysłać tradycyjny list lub kartkę pocztową? Wystarczy skorzystać z platformy Envelo.

Źródło: Komputer Świat

 

POCZTA NA KLIKNIĘCIE MYSZKI

Platforma Envelo umożliwia korzystanie z usług pocztowych online. Warto zostać jej użytkownikiem.

Źródło: Super Express Biznes

 

2013

 

NOWA MARKA POCZTY POLSKIEJ DLA PLATFORMY E-USŁUG

Zmiany na rynku usług pocztowych jasno pokazują kierunek – e-substytucja, czyli zastępowanie papierowej korespondencji elektroniczną to zagrożenie, ale również szansa na nowy rodzaj biznesu. Poczta Polska właśnie wprowadziła na rynek nową markę – Envelo – odpowiedzialną za bezpieczną komunikację elektroniczną.

Źródło: Brief

 

BEZPIECZNE POCZTOWE USŁUGI CYFROWE

Od dwóch miesięcy na platformie Envelo można z własnego komputera wysłać do rodziny lub znajomych tradycyjną kartkę, list oraz wydrukować znaczek. To nowe na rynku polskim e-usługi, które oferuje spółka Poczta Polska Usługi Cyfrowe (PPUC), należąca do narodowego operatora pocztowego.

Źródło: Polityka

 

POLSKA EPOCZTA

W sieci pojawił się serwis Envelo, pozwalający na nadawanie papierowych listów bez wychodzenia z domu.

Źródło: PC Format

 

POCZTA W KIESZENI I NA BIURKU

Rozmowa z Grzegorzem Świdwińskim, prezesem spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe

Źródło: Polityka

 

POCZTA POLSKA WYSTARTOWAŁA Z KAMPANIĄ PROMUJĄCĄ MARKĘ ENVELO

Poczta Polska wprowadziła nową markę – Envelo oraz linię produktową dla swoich nowych usług elektronicznych. Dzięki platformie użytkownicy mogą on-line kupować znaczki oraz wysyłać listy i kartki przez Internet.

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

POCZTA POLSKA PRZENOSI SIĘ DO SIECI

Poczta Polska przenosi się do sieci Spółka kusi młodych listami i kartkami wysyłanymi przez internet.

Źródło: Bloomberg Businessweek Polska

 

POCZTA POLSKA PRZENOSI SIĘ DO INTERNETU

Poczta Polska uruchomiła wczoraj platformę Envelo.pl. To strona internatowa, na której można naoisac list który wydrukowany i zapakowany w kopertę trafi pod wskazany adres.

Źródło: Rzeczpospolita

 

REWOLUCJA POCZTY POLSKIEJ – ENVELO POCZTA PROSTA

Rewolucja, poczta wprowadza nową markę Envelo.

Źródło: Antyweb

 

POCZTA POLSKA W INTERNECIE

Poczta Polska w sieci. Rozmowa z Grzegorzem Świdwińskim, prezesem spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

Źródło: TVN CNBC

 

POCZTA Z KAŻDEGO MIEJSCA

Neokartka mobilna to jedna z najnowszych propozycji Poczty Polskiej, dzięki której można wysłać samodzielne zrobione smartfonem lub tabletem zdjęcie jako kartkę pocztową, którą dostarczy listonosz.

Źródło: Rzeczpospolita

 

NEOKARTKA

To nowa usługa Poczty Polskiej pozwalająca wysłać pocztówkę, na której wydrukowane będzie zdjęcie wykonane smartfonem.

Źródło: PC Format

 

NEOKARTKA Z TABLETU, CZYLI NOWA USŁUGA POCZTY POLSKIEJ

Po wprowadzeniu możliwości wysyłania kartek przez smartfony, Poczta Polska udostępnia korzystanie z usługi neokartka na tabletach. Elektroniczna pocztówka dotrze do adresata w formie tradycyjnej, papierowej kartki pocztowe.

Źródło: rp.pl